KONST / Litografier / Färglitografi 11154808
nr 1115 4808
Marie-Louise Ekman
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Marie-Louise Ekman (f. 1944), 82/245, signerad Marie-Louise De Geer Bergenstråhle 1976, bladets mått: 74x98
Kondition: smärre vikskador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 19 juni 2017
kl 20:20:42
3.000 kr
3.200 kr
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
Marie-Louise Ekman
Läs mer om Marie-Louise Ekman